Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МВС пояснили різницю між роликами про Голобородька зі зброєю і Зеленського з вантажівкою

Зі слів представника відомства, вона лише юридична, але суттєва.

Між відеороликами, в одному з яких вигаданий персонаж Голобородько розстрілює депутатів, а в іншому кандидата в президенти Володимира Зеленського збиває вантажівка, існує велика юридична різниця. Про це на сторінці у Facebook заявив директор департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко.

Юридична різниця у розумінні диспозиції ч.1 ст.346 «Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча» між...

Опубліковано Артемом Шевченком Четвер, 11 квітня 2019 р.

"Юридична різниця у розумінні диспозиції ч.1 ст.346 "Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча" між вантажівкою, що давить Зеленського, і Голобородьком, що розстрілює уявний парламент, у тому, що на час публікації першого відео персонаж є політичним діячем – кандидатом у президенти, у другому ж відео на момент оприлюднення жодний з його персонажів не був політичним чи громадським діячем", - наголосив Шевченко.

ВідеоЗа результатами передвиборчого опитування, Зеленський лідирує у всіх регіонах України

Соціологічна група "Рейтинг" опитала три тисячі українців. Серед тих, хто точно йде на вибори, за Зеленського готові віддати голоси 71% українців. За чинного президента  Петра Порошенка - 28,5%.  

За результатами передвиборчого опитування, Зеленський лідирує у всіх регіонах України

Він також додав, що якби хтось із депутатів подав заяву щодо загрози його життю цим відео "дурного розстрілу", то ця заява так само була б зареєстрована правоохоронцями. "Політично ж і морально жодної різниці між вантажівкою, що давить Зеленського, і розстрілом його персонажем Голобородьком уявної ВР, ніякої немає: обидва відео є ганебними, неприпустимими, сіють агресію і ненависть у суспільстві, які можуть перетворитися на вже реальне, а не удаване насилля. Ба більше, цей розстріл і призвів до вантажівки тепер", - наголосив представник міністерства.

"МВС України засуджує всі подібні прояви агресії ї ненависті і до кандидатів у президенти, і до парламентарів, і до звичайних громадян. Закликаємо всіх не вдаватися до таких відео і не розкручувати спіраль ненависті і агресії", - підсумував Шевченко.

Як повідомлялося, пов’язаний із Порошенком Telegram-канал "Європейське майбутнє України" ввечері 10 квітня опублікував у себе змонтоване відео, на якому кандидата Володимира Зеленського збиває фура. Поліція відкрила кримінальне провадження через розповсюдження цього відеоролика.

Залиште свій коментар

Вибір редакції