У МЗС України назвали заборону Геращенко на в'їзд до РФ прямим порушенням Мінських угод

У відомстві вимагають скасувати заборону.

У Міністерстві закордонних справ України висловили обурення щодо заборони Ірині Геращенко на в'їзд до РФ.

У МЗС пояснили, що перешкоджання представнику України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи у потраплянні на судовий процес над Надією Савченко є прямим порушенням Мінських домовленостей.

"Не допустивши Ірину Геращенко до участі у судовому засіданні в рамках сфабрикованого процесу у справі Надії Савченко, російська влада цілеспрямовано створила штучні перешкоди представнику України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи для виконання своїх безпосередніх функцій", - йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Такий крок російської влади є грубим порушенням зобов'язань РФ в рамках Мінських домовленостей щодо звільнення заручників та незаконно утримуваних осіб.

У МЗС України заявили, що вимагають від російської сторони негайно скасувати заборону.

Крім того, у відомстві заявили, аби російська сторона вжила всіх необхідних заходів з метою уникнення будь-яких подальших провокацій щодо родичів, близьких та адвокатів Надії Савченко, українських та іноземних журналістів, правозахисників, народних депутатів України, а також усіх інших представників України та міжнародного співтовариства, які присутні під час виголошення вироку.

ВідеоІрину Геращенко не пустили на суд до Савченко і заборонили в'їзд на 5 років

Нагадаємо, що 21 березня Геращенко не змогла потрапити на судовий процес над Надією Савченко.

Донецький суд у Ростовській області має оголосити вирок льотчиці, яку утримують на території РФ за сфабрикованими звинуваченнями.

На судове засідання українську льотчицю та народного депутата заводили у наручниках під пильним наглядом численної охорони.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: