У МЗС очікують введення безвізового режиму для України восени

Рішення європейських інститутів може бути винесено до кінця вересня – середини жовтня 2016 року.

Заступник очільника МЗС України Олена Зеркаль сподівається, що у ЄС вирішать питання про введення безвізового режиму з Україною до кінця вересня – середини жовтня 2016 року.

Про це пише "Інтерфакс-Україна".

Зеркель прокоментувала засідання комітету Європейського парламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ, що у понеділок заслухав і позитивно оцінив звіт про лібералізацію візового режиму з Україною.

"Зараз комітет проголосував "за" мандат Габріель і після цього до 15 числа члени Європейського парламенту можуть подавати свої пропозиції до її звіту. Після 15 числа очікується друге засідання комітету, на якому будуть поставлені на голосування можливі доповнення... Після цього питання виноситься на засідання Європейського парламенту, де його можуть у принципі анонімно прийняти, якщо не буде жодних проблем, а ми їх проблем) не очікуємо", - пояснила Зеркаль.

За її словами, після цього в Європарламенті, Раді ЄС та Єврокомісії продовжиться відповідна робота, спрямована на надання громадянам України безвізового режиму.

Зеркаль сподівається, що рішення європейських інститутів з цього питання буде винесено до кінця вересня – середини жовтня цього року.

Про те, що безвізовий режим із ЄС може запрацювати вже у жовтні, заявляв єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Ган. Комітет Європарламенту у закордонних справах уже проголосував за те, щоб якнайшвидше скасувати візи для українців. Однак тепер за це має проголосувати ще й увесь Європарламент, а потім - підтвердити Єврокомісія.

ВідеоЄвропарламент сьогодні прийматиме рішення щодо безвізового режиму для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: