У МЗС повідомили, за яких умов можуть зустрітися Зеленський і Путін

У МЗС повідомили, за яких умов можуть зустрітися Зеленський і Путін

ТСН.ua

Кулеба каже, що зустріч Зеленського і Путіна можлива за однієї умови.

Зустріч президента України Володимира Зеленського та очільника РФ Володимира Путіна може відбутися за умови, що українська сторона матиме впевненість у тому, що лідери двох країн зможуть проговорити ключові питання для держави. Конкретних дат можливої зустрічі Зеленського і Путіна поки немає.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі програми "Радіо НВ".

"Я не можу ставити якісь конкретні дедлайни. Зустріч (Зеленського і Путіна. - Ред.) відбудеться тоді, коли ми в Києві переконаємося, що на цій зустрічі зможемо проговорити питання, які для нас є ключовими", - пояснив Кулеба.

Нагадаємо, під час пресконференції 20 травня український лідер Володимир Зеленський заявив, що запропонував Володимиру Путіну провести переговори на Донбасі, але президент Росії наполягає на зустрічі в Москві.

Президент України також висловив думку, що пряма розмова з  Володимиром Путіним буде. Відповідаючи на запитання, чи можна домовитися з Путіним, Зеленський сказав: "У нас немає шансу з вами іншого. Ми повинні припинити війну зараз, коли Путін - президент РФ. Я дуже цього хочу. Я в це вірю".

Володимир Зеленський розказав, що він думає про президента Росії Путіна

Володимир Зеленський розказав, що він думає про президента Росії Путіна

Раніше заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ РФ Володимир Джабаров, коментуючи пропозицію президента України Володимира Зеленського зустрітися з російським колегою Володимиром Путіним на Донбасі, заявив, що така ініціатива не має жодного сенсу. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.