У МЗС призначили уповноваженого з транскордонного співробітництва, який має контактувати з Угорщиною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Клімкін розраховує на врегулювання конфлікту з Угорщиною.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ Микола Балтажи став уповноваженим з транскордонного співробітництва.

Про це він написав в суботу, 1 грудня, у Facebook. 

Клімкін зазначив, що навіть у найскладніших ситуаціях у відносинах з угорською стороною українські дипломати ”шукали точки дотику”.  ”Нещодавні зустрічі дають надію, що наші з угорським колегою зусилля не були марними”, - додав він.

Клімкін нагадав, що 26 листопада в Києві заступники глав МЗС обох країн обговорили низку конкретних проектів співробітництва. ”Насамперед, говорили про використання угорського кредиту в 50 млн євро на розвиток прикордонної інфраструктури, модернізацію пунктів пропуску та будівництво об`їзної дороги навколо Берегова. Мова йшла й про спільний контроль на кордоні, запуск нового потягу Мукачево-Будапешт, започаткування прямого авіасполучення Львів-Будапешт компанією WizzAir”, - повідомив Клімкін.

”Не оминули й питання взаємодії при залученні угорської допомоги в розвиток Закарпаття. Важливо, що на цих консультаціях наш новий уповноважений з транскордонного співробітництва Микола Балтажи особисто познайомився зі своїми угорськими колегами. Вже наступного тижня в Будапешті має відбутися їхня предметна зустріч”, - додав він.

Ця осінь в українсько-угорських відносинах видалася надзвичайно емоційною. Ситуація довкола угорського консульства...

Опубликовано Pavlo Klimkin Пятница, 30 ноября 2018 г.

Нагадаємо, у середині листопада прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що будь-які домовленості із чинною владою України наразі неможливі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції