У МЗС прокоментували "приєднання" Криму до ПФО: вкрадене залишиться вкраденим і в іншій хаті

У МЗС засудили долю Криму в РФ.

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест Російській Федерації у зв'язку з "приєднанням" тимчасово окупованого Криму до Південного федерального округу Росії.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, - пише УНІАН.

Він не виключив поширення на Південний федеральний округ РФ санкцій західних держав, запроваджених у зв'язку з анексією Криму.

"Якщо хтось думає, що вкрадене можна перенести в іншу хату, і воно перестане бути вкраденим, - це дуже помилкова політика. Більше того, той, хто буде приховувати у себе вкрадене, той стає поплічником крадіїв. Тут може статися так, що санкції, які діють безпосередньо на території Криму, серйозні партнери, міжнародні організації і країни можуть поширити і на той самий Південний федеральний округ", - сказав Кислиця.

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін позбавив анексований Крим федерального статусу і приєднав до Південного федерального округу.

Глава Кремля призначив своїм повноважним представником в окрузі Володимира Устинова, який обіймав цю посаду з травня 2008 року. До цього він два роки пропрацював міністром юстиції РФ, а з 2000 до 2006 року був генеральним прокурором Росії.

Зазначимо, російські ЗМІ пишуть, що Устинов був причетним до низки скандалів.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: