У МЗС Росії відреагували на бажання Зеленського обговорити Крим в нормандському форматі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У РФ вважають тему закритою.

У МЗС РФ вважають намір президента України Володимира Зеленського використовувати майданчик "нормандського формату" для обговорення ситуації навколо Криму нереалістичним.

Про це заявив ТАСС в четвер заступник міністра закордонних справ Росії Андрій Руденко.

"Нормандський формат" був створений для вирішення конфлікту на південному сході України. Для якихось інших речей він не призначений. Бажання президента України трохи не відповідають тим реаліям, які склалися за останні п'ять років, що минули з моменту створення формату", - сказав він.

Руденко також додав, що Росія не буде "обговорювати тему Криму ні на яких майданчиках і це питання закрите".

"Тему Криму ми обговорювати ніде не будемо: ні в нормандському форматі, ні на будь-яких інших майданчиках. Це питання для нас закрите назавжди", - підкреслив високопоставлений дипломат.

Нагадаємо, що під час пресмарафону 10 жовтня у Києві президент України Володимир Зеленський  заявив про бажання обговорити Крим у нормандському форматі та наголосив, що від  початку перемовин ані в Мінську, ані під час зустрічі норманської четвірки тема Криму не піднімається.

Відео У Києві триває пресмарафон Зеленського: про що спілкуються журналісти з президентом

Президент пообіцяв впродовж всього робочого дня відповідати на запитання журналістів. Представників ЗМІ запросили на один зі столичних ринків їжі. Як це виглядає, які питання вже встигли поставити журналісти, які відповіді отримали – у сюжеті.  

У Києві триває пресмарафон Зеленського: про що спілкуються журналісти з президентом

Залиште свій коментар

Вибір редакції