У МЗС сподіваються, що санкції проти РФ подовжуватимуть до виконання всіх зобов'язань

Рішення ухвалили на наступні 12 місяців. 

Міністерство закордонних справ України відреагувало на ухвалення рішення Радою ЄС про подовження "кримського пакету" санкцій ЄС. Про це повідомляє прес-служба українського зовнішньополітичного відомства.

Дипломати подякували ЄС за послідовну політику невизнання анексії Криму та Севастополя Росією і подовження санкцій на 12 місяців "без обговорення".

"Ми високо цінуємо і постійну увагу ЄС до розвитку ситуації в окупованому Криму, яка характеризується серйозними системними порушеннями в галузі прав людини, зокрема наростанням репресій з боку окупаційної влади проти етнічних українців і кримських татар. Підтримка ЄС та партнерів є ключовою для відновлення територіальної цілісності України відповідно до міжнародного права", - йдеться у тексті.

У МЗС наголосили, що санкції країн Заходу та засудження дій Кремля є одним з ефективних інструментів міжнародного тиску на державу-окупанта. Українська сторона і надалі розраховує на продовження терміну дії секторальних і економічних санкцій ЄС проти Росії до повного виконання її міжнародних зобов'язань та припинення агресії проти України у Криму та на Донбасі.

Як повідомлялося раніше,  19 червня в Люксембурзі відбулося засідання Ради Європейського Союзу на рівні міністрів закордонних справ, де були затверджені санкції щодо анексованого Криму та Севастополя. У Кремлі вже прокоментували подовження обмежувальних заходів. 

"Традиційно негативна (позиція – Ред.), ми як і раніше не згодні з цими санкціями. Ми не вважаємо їх легітимними, більш того, ми вважаємо ці санкції завдають шкоди не тільки нам, а й самим країнам, які є їх ініціаторами", - заявив речник президента РФ Дмитро Пєсков. 

ВідеоРада ЄС продовжить санкції проти Росії

Залиште свій коментар