Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС України прокоментували шпигунський скандал навколо місії ОБСЄ та російської розвідки

Відомство цікавлять заходи, що будуть вжиті для недопущення повторення подібних випадків у майбутньому.

МЗС України стурбоване загрозою безпеці членів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні внаслідок ймовірного шпигунства спецслужбами РФ.

Про це повідомила прес-служба відомства.

Так, Міністерство звернулося до СММ з проханням поінформувати про заходи, що будуть вжиті для недопущення повторення подібних випадків у майбутньому.

Також українська сторона засуджує будь-які дії, що негативно впливають на безпеку спостерігачів СММ, зокрема погрози на їхню адресу, обмеження свободи пересування або викрадення службової чи приватного характеру інформації.

МЗС України рішуче засуджує продовження Російською Федерацією цілеспрямованої політики агресії проти України, зокрема через підрив авторитету СММ та перешкоджання реалізації Місією її мандату.

Раніше повідомлялося, що внутрішні документи Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні, ймовірно, потрапили до російських спецслужб. Про це йдеться в розслідуванні телепрограми FAKT німецького телеканалу ARD, який показали увечері 17 липня. Розслідування показує, що документи могли бути передані російським агентам від співробітника місії ОБСЄ. Також автор скандального розслідування про шпигунство проти ОБСЄ на Донбасі має конкретного підозрюваного.

ВідеоСеред спостерігачів ОБСЄ шукають людину, яка зливала дані російській розвідці

Російське шпигунство за спостерігачами ОБСЄ на Донбасі: всі факти мають оцінити в Парламентській Асамблеї. Так вважає автор розслідування із німецького телеканалу ARD. Матеріал про те, як російська розвідка таємно стежить за представниками ОБСЄ, показали в ефірі напередодні. У самій місії уже почали розслідування. 

Серед спостерігачів ОБСЄ шукають людину, яка зливала дані російській розвідці

Вибір редакції