Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС України прокоментували застосування у Сирії хімзброї: РФ перетворила Європу та Близький Схід на військовий полігон

МЗС зазначає, що Україна очікує на результати розслідування, яке має бути проведено Місією Організації із заборони хімічної зброї.

Міністерство закордонних справ України висловлює глибоку стурбованість у зв’язку з застосуванням у сирійському місті Дума хімічної зброї, жертвами якого стали десятки мирних жителів.

Про це йдеться в коментарі МЗС України.

“Останні події в Думі та Солсбері підтверджують важливість вжиття невідкладних кроків для унеможливлення застосування хімічної зброї в майбутньому. У цьому зв’язку вкотре наголошуємо на відповідальності Росії, яка перетворила Європу та Близький Схід на полігон випробування своєї зброї”, - наголошують українські дипломати.

ВідеоРосія знову ветувала резолюцію ООН щодо хімічної атаки сирійського міста Дума

Що робити з Путіним та Асадом, годину тому обговорювали на черговому засіданні Радбезу ООН, а до цього це ж питання вирішували світові лідери одне з одним. Дональд Трамп, Тереза Мей та Емануель Макрон заявили, що на цю атаку треба відповісти. 

Росія знову ветувала резолюцію ООН щодо хімічної атаки сирійського міста Дума

Фотогалерея Розширені зіниці, а з рота йде піна. У Сирії людей масово отруїли хімічною зброєю (7 фото)

МЗС заявило, що Україна очікує на результати розслідування, яке має бути проведено Місією Організації із заборони хімічної зброї зі встановлення фактів, та наголошує на необхідності притягнення до відповідальності не тільки виконавців цього жахливого злочину, але й їхніх міжнародних спонсорів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції