Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС України відкрили провадження через можливі антисемітські висловлювання консула у Гамбурзі

Клімкін каже, що антисемітам не місце в МЗС.

Держсекретар Міністерства закордонних справ України починає дисциплінарне провадження через можливі антисемітські висловлювання українського консула у Гамбурзі.

Про це повідомив голова МЗС Павло Клімкін.

"В усіх деталях ґрунтовно розберемося", - написав він у Twitter.

"Антисемітам та тим, хто розпалює міжнаціональну ворожнечу, не може бути місця ні в цивілізованому суспільстві, ні в МЗС", - додав він.

Про те, що співробітник генконсульства України у Гамбурзі Василь Марущинець розміщує на своїй сторінці у Facebook антисемітські дописи, розповів блогер Анатолій Шарій. За його словами, сторінка консула доступна для перегляду лише для  друзів дипломата у Facebook.

Нагадаємо, скандал із ксенофобським присмаком розгоряється в Одесі за підсумками ходу націоналістів 2 травня, коли середмістям крокували кілька сотень прихильників "Національного корпусу", "Правого сектору" та партії "Свобода".

Керівнику місцевого осередку "Правого сектору" Тетяні Сойкіній мікрофон дали на Соборній площі. Вона у своїй промові на мітингу заявила: "Україна буде належати українцям, а не жидам, не олігархії. Слава Україні!". Цей виступ транслювали наживо в соцмережах, він зібрав тисячі переглядів та сотні коментарів. "Стоїть дивна напівграмотна дівчина, і натовп чоловіків дорослих її слухає та аплодує", - дивуються юзери.

Залиште свій коментар

Вибір редакції