Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС України відреагували на пошуки Трампом спецпосланця для переговорів із РФ щодо України

Я не можу сказати, що я завжди була фаном формату спілкування Нуланд-Сурков, - заявила замміністра закордонних справ України.

Заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль прокоментувала можливу участь Владислава Суркова, головного помічника президента Росії Володимира Путіна, відомого як "сірий кардинал" Кремля" у переговорах США та РФ щодо України, зауваживши, що будь-які переговори про українське майбутнє мають відбуватися за участю самої України.

Про це інформує 5 канал.

"Звичайно, що дуже багато буде залежати від того, який вони оберуть шлях комунікації. Я не можу сказати, що я завжди була фаном формату спілкування Нуланд-Сурков. Мені здається, що будь-яке спілкування з приводу українського майбутнього має відбуватися із залученням України", - наголосила заступник міністра.

Ім'я нового представника США поки не озвучується.

Джерела в американській адміністрації неофіційно визнали, що "наразі ця ідея обговорюється", однак, "поки що кінцевих рішень прийнято не було". У Білому домі поки що не прокоментували таку інформацію.

За часів адміністрації Обами функціонування цього каналу забезпечувала Вікторія Нуланд. Тоді діалог з російською стороною стосувався, насамперед, імплементації Мінських домовленостей та інших питань щодо України. Нуланд обіймала посаду помічника державного секретаря Сполучених Штатів у справах Європи та Євразії.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції