У МЗС України відреагували на слова Тіллерсона про альтернативу мінському формату

Не обов'язково по пунктах викреслити, щоб просто було досягнуто миру - переконаний Пристайко. 

Українські дипломати прокоментували слова держсекретаря США Рекса Тіллерсона про альтернативу Мінську. Мовляв, яким би не був формат - головне, щоб були досягнуті цілі Мінська.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко, - пише УНІАН.

"Він (державний секретар США Рекс Тіллерсон - ред) сказав про те, що яким би не був формат, і ми про це теж говорили, яким би не був формат - головне, щоб були досягнуті цілі Мінська. Не обов'язково по пунктах викреслити, щоб просто було досягнуто миру. Це те, що він мав на увазі", - сказав перший заступник міністра закордонних справ.

"Я не хочу трактувати те, що він сказав. Він сказав тільки те, що не обов'язково це робити в цьому форматі. Це, до речі, дає нам можливість подивитися ширше. Ми теж бачимо, як і всі, що мінський формат є необхідним механізмом, але насправді його можливості обмежені, і все це розуміють", - додав Пристайко.

Нагадаємо, що раніше держсекретар США Тіллерсон заявив, що не виключає, що Україна і Росія можуть знайти шляхи врегулювання ситуації навколо Донбасу за допомогою укладення нової угоди, яка може відрізнятися від Мінських угод.

Залиште свій коментар