Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС заявили про недопустимість відкладення рішення ЄС щодо безвізу для України

Україна розраховує, що інституції та держави-члени ЄС докладуть додаткових зусиль для схвалення безвізу.

Подальше відкладення рішення ЄС про запровадження безвізового режиму для громадян України є неприпустимим.

Про це заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

Вона наголосила, що Україна виконала всі критерії плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України, що підтверджено звітом Європейської Комісії від 18 грудня 2015 р. Зокрема, було створено антикорупційні органи, які вже на цьому етапі демонструють свою ефективність, запроваджено систему е-декларування відповідно до найкращих європейських стандартів у сфері боротьби з корупцією.

Тому Україна розраховує, що інституції та держави-члени ЄС докладуть додаткових зусиль для схвалення законодавчої пропозиції щодо надання українським громадянам права на короткострокові безвізові поїздки до країн ЄС вже найближчим часом.

Україна планує продовжити активну співпрацю із нідерландською стороною, в тому числі у тристоронньому форматі "Україна-Нідерланди-Рада ЄС", щоб знайти рішення, яке б уможливило завершити процедуру ратифікації Угоди про асоціацію до засідання Європейської Ради 15-16 грудня 2016 р.

Нагадаємо, Порошенко заявляв, що 24 листопада українці зможуть отримати безвіз. Раніше президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер підтвердив виконання Україною всіх критеріїв для безвізового режиму.

Відео Віза на продаж: як Україна готується до безвізового режиму

Залиште свій коментар

Вибір редакції