Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У НАБУ встановили частину осіб зі списків "чорної бухгалтерії" Партії регіонів

Наразі тривають допити цих осіб.

НАБУ встановило частину осіб зі списків так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник в ефірі одного з телеканалів, інформують у прес-центрі бюро.

Ситник також повідомив, що сьогодні, 26 червня, проведуть їх допити.

"Частина осіб з числа згаданих у списках ("чорної бухгалтерії" Партії регіонів – ред.), наданих НАБУ Віктором Трепаком та Сергієм Лещенком, встановлена, тривають допити. Інші особи встановлюються", - зазначив Ситник. 

За його словами, на основі матеріалів цього кримінального провадження сформовано електронний реєстр інформації. Наразі продовжується збір зразків почерків осіб, згаданих у списках, триває графологічна експертиза, встановлюються витрати, біля яких стоїть підпис конкретної особи. 

Водночас Ситник зазначив, що ніхто з осіб, які заявляли про підроблення їхніх підписів у списках так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, так і не прийшов до НАБУ, щоб добровільно надати зразки свого почерку детективам. 

"Не прийшли довести свою непричетність навіть ті, хто з трибуни парламенту кричав, що їхні прізвища у списках несправжні", – наголосив Ситник.

Нагадаємо, раніше ЗМІ оприлюднили частину так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів - "амбарну книгу витрат Партії регіонів". У документі можна побачити кому, скільки та за які саме послуги платила партія у 2012 році. 

Своєю чергою, очільник Закарпатської області Геннадій Москаль заявляє, що списки отримувачів грошей із "чорної каси" Партії регіонів були викрадені під час підпалу центрального офісу Партії регіонів на вул. Липській у Києві 18 лютого 2014 року. Підпал був інспірований Службою безпеки України, стверджує він.

1 червня голова НАБУ Артем Ситник повідомив, що Трепак передав Національному антикорупційному бюро "чорну бухгалтерію" Партії регіонів за 2008 – 2012 роки.

Про те, кому та чому вигідно забалакати або замовчати тему "чорної бухгалтерії", читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції