Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У НАБУ знову підтвердили справжність підписів Охендовського в "амбарній книзі" Партії регіонів

Повторну експертизу проводила низка експертів.

НАБУ отримало результати повторної почеркознавчої експертизи "амбарної книги" Партії регіонів, які свідчать про достовірність підписів і записів глави ЦВК Михайла Охендовського.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомило власне джерело.

Зазначається, що повторну експертизу проводила комісія в складі низки експертів Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Н. Бокаріуса та Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

"Експерт, який робив попередню експертизу, притягувався, щоб забезпечити об'єктивність, його висновки підтверджені цією свіжою експертизою", - підкреслив співрозмовник агентства.

Повідомляється, що повторна експертиза підтвердила, що 4 підписи і 3 записи зроблені саме Охендовським.

Нагадаємо, у грудні 2016 року НАБУ оприлюднило висновок експертизи, яка встановила, що підписи в "амбарній книзі" "чорної бухгалтерії" Партії регіонов належать саме голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському. 

Раніше НАБУ повідомляло, що зібрало достатньо доказів для оголошення Охендовському підозри в незаконному отриманні коштів з "чорної каси" Партії регіонів.

Як відомо, спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє чотири факти можливого отримання коштів з "чорної каси" Партії регіонів Охендовським. Тоді глава САП Назар Холодницький заявляв, що в наданих НАБУ Віктором Трипаком документах мова йде про можливе отримання суб'єктом О. коштів на відшкодування витрат, пов'язаних з відрядженнями за кордон як члена ЦВК.

Увечері 13 грудня 2016 року Охендовському вручили повідомлення про підозру. Це сталося в аеропорту "Бориспіль", куди керівник ЦВК прилетів з Киргизстану після спостереження за виборами і референдумом. 

ВідеоАпеляційний суд Києва відмовився відсторонити голову Центрвиборчкому Охендовського від посади

Залиште свій коментар

Вибір редакції