У Нацраді купівлю Порошенком українського телеканалу назвали "брєдом"

Телеканал також виступив із офіційною заявою.

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко назвав "брєдом" інформацію про наміри президента Петра Порошенка купити телеканал "112 Україна".

"Брєд не коментується. Брєд – він і є брєдом. Я думаю, що правоохоронні органи ідентифікують, хто зараз фальсифікує такі провокативні закиди, у день народження президента", — сказав Артеменко в ефірі Громадського.

У заяві "112 Україна" йдеться, що телеканал "ставиться з побоюванням до нового витка скандалу навколо купівлі-продажу телеканалу, оскільки до сих пір невідомо, яку мету переслідують його ініціатори".

У заяві підкреслюється, що телеканал "112 Україна "продовжує залишатися незалежним і об'єктивним джерелом інформації" і він "не контролюється ні адміністрацією президента, ні урядом, ні будь-якої парламентської чи позапарламентської політичної силою".

"Протягом останніх двох років на канал надходили пропозиції з придбання телеканалу від багатьох представників бізнесу і політичних сил країни, але жоден з можливих варіантів угоди не було досягнуто, предмет всіх переговорів є комерційною таємницею телеканалу ", - заявляють на телеканалі.

Нагадаємо, депутат-утікач Олександр Онищенко заявив, що президент просив "купити для нього телеканал" у травні 2015 року. Нібито Порошенко запропонував підписати меморандум - угоду про наміри, що припускає пом'якшення інформаційної політики каналу по відношенню до президента - в обмін на допомогу в переоформлення ліцензій телеканалу і зняття з нього санкцій Нацради з телебачення і радіомовлення.

Онищенко стверджував, що в переговорному процесі брав участь інвестиційний банкір Макар Пасенюк,  який займався передачею частки президента Порошенка у "Roshen" у "сліпий траст".

Пасенюка нібито підрядила Адміністрація президента, а банкір запропонував оформляти всі документи на офшорну компанію Prime Asset Partners Limited, яка фігурувала в Панамському скандалі.

Пасенюк, своєю чергою, повідомив "Українські правді", що дійсно розмовляв із Онищенком про купівлю "112", однак парламентар стверджував, що хоче придбати канал у власних інтересах.

"Я дійсно в травні 2015 року декілька разів зустрічався з Олександром Онищенком з його ініціативи, оскільки, з його ж слів, він планував у своїх інтересах купити "112 канал", і звернувся до мене, як інвестиційного банкіра, з пропозицією провести оцінку активу і структурувати потенційну угоду з придбання активу", - заявив Пасенюк.

Він додав, що на зустріч між потенційним покупцем Онищенко та Андрієм Подщипковим (власник "112-го каналу") з'ясувалося, що Подщипков передумав продавати актив.

"Відповідно, потреба в послугах інвестиційного банку для цілей такої угоди відпала сама по собі", - додав Пасенюк.

Заяву про те, що він нібито пропонував оформляти все на офшорну компанію, він назвав "дурістю та брехнею". 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: