Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Нацраді повідомили, коли "1+1" отримає бланк ліцензії на мовлення

Ліцензія на аналогове мовлення була переоформлена та подовжена на 7 років.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення  заявляє, що "1+1" отримає бланк ліцензії у перший тиждень 2017 року.

Про це йдеться в офіційній відповіді регулятора, текст якої має видання "Українська правда".

Як зауважили у відомстві, закон про телебачення та радіомовлення  передбачає, що бланк ліцензії на мовлення з подовженим терміном дії вручається ліцензіату не раніше ніж в останній робочий день терміну дії попередньої ліцензії за умови сплати ліцензійного збору  - тобто не раніше 29 грудня.

"Відповідно до статті 32 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" передбачено, що бланк ліцензії має бути виданий заявнику після внесення ним ліцензійного збору, що підтверджується відповідним документом органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів. Таким документом для Національної ради є виписка Державної казначейської служби України, яка була отримана 26.12.2016 року", - йдеться в документі. 

"Резюмуючи – "Студія "1+1" має отримати бланк ліцензії не пізніше ніж 06 січня 2017 року", - зазначили в Нацраді.

У Нацраді також підтвердили, що звернулися до каналу з листом про підтвердження того, що кінцевий бенефіціарний власник каналу не змінився.

"Просимо Вас не шукати в усьому політичну складову, нагадуючи ще раз те, із чого почали  - 15 грудня 2016 року ліцензія для каналу "1+1" на аналогове мовлення переоформлена та продовжена на 7 років. Національна рада діяла і діятиме виключно в рамках чинного законодавства", - йдеться в тексті документа.

Нагадаємо, "1+1" звернувся до влади із закликом не позбавляти ліцензії телеканал. Два тижні тому, 15 грудня, Національна Рада з питань телебачення та радіомовлення одностайно проголосувала за переоформлення та подовження ліцензії для каналу.

Процес розгляду самої заявки на подовження ліцензії тривав 6 місяців. За цей період жодних офіційних претензій на адресу каналу не надходило. Усі зобов'язання телеканал "1+1" виконував за всіма законами і правилами. Однак ліцензія так і не була видана. А в останні два тижні з різних джерел почала надходити інформація про намагання скасувати таке рішення та передати контроль над каналом в інші руки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції