Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Народному фронті" назвали підозру міністру Омеляну "політично вмотивованою"

У партії наголосили, що корупційний скандал пов’язаний із початком підготовки до виборів.

Підозра в корупції міністру інфраструктури Володимиру Омеляну є політично вмотивованою.

Про це заявили у прес-службі "Народного фронту".

"Сміхотворність так званих звинувачень щодо міністра інфраструктури Володимира Омеляна очевидна навіть для першокурсника юридичного факультету. Зміст підозри, яка вручена члену Кабінету міністрів, є свідченням того, що міністр - законослухняний громадянин. Політично вмотивоване слідство проти нього велося півтора роки. Міністр не вчинив жодного правопорушення за весь час його перебування на посаді: жодного факту лобіювання, жодного факту хабара, жодного факту конфлікту інтересів слідство за півтора року не встановило, тому що їх немає", - йдеться у тексті заяви.

ВідеоНАБУ оголосило підозру міністру інфраструктури Омеляну

Перший діючий міністр на гачку в Національного антикорупційного бюро. Сьогодні детективи зіпсували ранок міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Йому висунили підозру в незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації. За підрахунками правоохоронців, доходи міністра за роки державної служби перевищили витрати щонайменше на мільйон гривень. 

НАБУ оголосило підозру міністру інфраструктури Омеляну

Як наголосили у партії, відповідь на підозри лежить на поверхні - в Україні почалися вибори.

"Ми створили антикорупційні органи, виділили мільярдні бюджети на них, і вважаємо, що боротьба з корупцією - один із пріоритетів державної політики. "Народний фронт" вимагає не плутати боротьбу з корупцією із боротьбою з політичними опонентами та відмовитися від залучення антикорупційних органів у виборчий процес", - зазначається у заяві.

Також у "Народному фронті" висловили переконання, що право на боці міністра інфраструктури, і ця позиція буде захищатися всіма законними методами в судових інстанціях.

"Так само ми переконані, що внесення завідомо порожньої і ущербної підозри переслідує політичну мету: з одного боку, дискредитації Уряду і міністра, а з іншого - потуги НАБУ зупинити падіння рівня довіри українців до новоствореного антикорупційного органу. Наші сподівання, що створення цього органу буде мати на меті об’єктивне і неупереджене розслідування корупційних злочинів на кшталт мільярдів, виведених Януковичем та його приспішниками, - не справдилися", - додали у партії і закликали керівництво НАБУ "позбутися політичних амбіцій, припинити дискредитацію боротьби з корупцією, почистити власні ряди від політиканів, корупціонерів із посвідченнями детективів НАБУ та просто недолугих і некваліфікованих співробітників".

Окрім цього "Народний фронт" звернувся до партнерів із країн Великої сімки із закликом "дати об’єктивну оцінку ганебним сигналам політизації антикорупційних органів".

"Фальшування справ згідно зі ст. 372 Кримінального кодексу України тягне за собою кримінальну відповідальність для осіб, причетних до притягнення завідомо невинних осіб до кримінальної відповідальності", - резюмували у партії.

Нагадаємо, вранці 13 вересня працівники Національного антикорупційного бюро України оголосили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну в незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації. Сам міністр заявив, що пов'язує кримінальне провадження з початком виборчої кампанії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції