У "Народному фронті" переконані, що вихід із політичної кризи залежить від Порошенка

Фракція "Народний фронт" вітає оприлюднені президентом пропозиції щодо можливих кандидатур на посаду нового прем'єр-міністра.

У фракції переконані, що сьогодні розв'язок політичної кризи фактично залежить від позиції президента Петра Порошенка.

Учора прем'єр-міністр Арсеній Яценюк запропонував два варіанти виходу із нинішньої політичної кризи.

Перший передбачає відновлення коаліції, посилення взаємодії між парламентськими фракціями і зміцнення нинішнього Кабінету міністрів.

Відповідно до другого, Арсеній Яценюк звертається до президента з проханням взяти на себе відповідальність, представити нового прем'єр-міністра та провести переговори з парламентськими силами щодо підтримки як іншого уряду, так і альтернативної програми.

У "Народному фронті" сподіваються найближчим часом, окрім прізвищ кандидатів на прем'єрське крісло, почути ще й персональний склад нового уряду та його програму дій.

"Чим швидше президент Петро Порошенко та його фракція у Верховній Раді остаточно визначаться з ім'ям нового прем'єра, назвуть новий склад уряду та оголосять програму його реформ – тим швидше країна вийде з кризи", - резюмували у політичній силі.

Нагадаємо, що фракція БПП обговорює можливість ухвалення постанови про звільнення Арсенія Яценюка з посади прем'єр-міністра

Додамо, раніше Порошенко вирішив зустрітитися з представниками парламентських фракцій і груп та висунув три варіанти вирішення кризи у владі й кандидатів на місце Яценюка.

Сам глава уряду Арсеній Яценюк заявив, що бачить себе у кріслі прем'єр-міністра, а вакантні посади міністрів потрібно доукомплектувати.

Додамо, що на засіданні фракції БПП "Солідарність" депутати говорили про кандидатів на посаду прем'єра – Наталію Яресько, Володимира Гройсмана та Андрія Садового.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: