У "Народному фронті" заявляють, що "Батьківщина" вже давно була в опозиції до коаліції

Партія Тимошенко хоче спровокувати позачергові вибори, вважають в Раді.

Фракція "Батьківщина" давно перебувала у фактичній опозиції до коаліції та уряду, заявив голова фракції  "Народний фронт" Максим Бурбак, коментуючи заяву Юлії Тимошенко про вихід її фракції з коаліції.

"Фактично вони пішли в опозицію, коли було звільнено міністра екології Шевченка - ставленика олігарха Онищенка. Перебуваючи в коаліції, вони не підтримували законопроекти, які подавав коаліційний уряд, вони не голосували за держбюджет ані 2015-го року, ані 2016-го року. Фракція "Батьківщини" своєю заявою показала своє справжнє обличчя," -  цитує Бурбака прес-служба "НФ".

За його словами, мотивами такої заяви є прагнення спровокувати позачергові вибори і "дестабілізувати державу в інтересах Росії".

Водночас, вважають у "НФ", в коаліції є достатня кількість депутатів.

"Коаліція "Європейська "Україна - працює і вона відповідальна", - сказав Бурбак, додавши, що депутати мають об'єднатися заради недопущення дестабілізації й продовження реформ.

Інтрига у косі. Коли Тимошенко зраджує фірмовій зачісці

17 лютого на брифінгу лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко повідомила про вихід її політсили з коаліціїЗа її словами, рішення було прийняте під час ранкового засідання франкції. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: