"У нас демократична держава". Гончарук прокоментував скандал із хором Верьовки і "Кварталом 95"

"У нас демократична держава". Гончарук прокоментував скандал із хором Верьовки і "Кварталом 95"

Фото: УНІАН

На думку прем’єра, якби про підпал будинку Гонтаревої пожартував хтось інший, це пройшло б непоміченим.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, коментуючи номер студії "Кварталу 95" за участю національного хору імені Верьовки про пожежу в будинку ексглави Нацбанку Валерії Гонтаревої, заявив, що радіти пожежі - неправильно, але кожен має право жартувати так, як йому подобається.

Про це він сказав під час брифінгу.

"Я, на жаль, не встиг ще подивитися відео, тому власну позицію, як людини, мені сказати складно. Радіти і сміятися з горя інших я не вважаю за нормальне, але я вважаю, що у світі дуже багато сатиричних видань, команд, в яких дуже різний стиль. Тому оцінювати гумор політику або державному чиновнику — це, на мою думку, дурний тон. У нас демократична держава і кожен має право жартувати, як йому видається", - наголосив він.

Пісня "Вечірнього кварталу" про пожежу в домі Гонтаревої збурила Мережу

Пісня "Вечірнього кварталу" про пожежу в домі Гонтаревої збурила Мережу

На думку Гончарука, якби про підпал будинку Гонтаревої пожартувала таким чином якась інша команда, а не "Квартал 95", то цей гумор взагалі пройшов би непоміченим.

"Я коментую не сам гумор, а паралель, яку йому приписують. В Україні у публічній площині багато ворогів, і кожну ситуацію намагаються інтерпретувати таким чином, щоби подати президента Володимира Зеленського у неправильному світлі, тому така паралель є небезпечною. Президент Зеленський жодного разу не радів і легковажно не ставився до цього випадку. Якщо це дійсно підпал будинку будь-якого громадянина, він заслуговує лише на засудження, а не на те, щоби над цим насміхалися. Я абсолютно переконаний, що президент займає таку саму позицію", - додав він.

Окрім цього Гончарук зазначив, що правоохоронні органи мають дати оцінку інциденту з будинком Гонтаревої і як так сталося, що подія "співпала з візитом місії МВФ до Києва".

Нагадаємо, що під час чергового випуску шоу "Вечірній квартал" Євген Кошовий разом з жіночою частиною національного хору імені Верьовки виконали пісню "Горіла хата". В ній було висміяно підпал будинку колишньої керівниці НБУ Валерії Гонтаревої.

На мотиви української народної пісні "Горіла сосна" створили пародію, в якій взяв участь відомий народний хор. Зокрема в пісні лунають такі слова: "Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала… Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича… Люди вогонь побачили, допомагати почали, відра схопили, прибігли, в вогонь соляру плескали".

Гонтарева назвала номер "Вечірнього кварталу" та хору імені Верьовки з висміюванням підпалу її будинку – цинічним та "соромом для всієї країни".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Підпал будинку Гонтаревої
Наступна публікація