"У нас є різні формати спілкування": Зеленський розповів, чи говорить він з Путіним напряму

"У нас є різні формати спілкування": Зеленський розповів, чи говорить він з Путіним напряму

Фото: УНІАН

Однак, він хотів би більшої ефективності від діалогу.

Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю словацькому економічному виданню "Hospodárske noviny" розповів, чи спілкується він напряму з президентом Росії Володимиром Путіним.

Інтерв'ю Зеленського іноземному виданню цитує Офіс президента.

На запитання: Чи спілкуєтеся ви напряму з Путіним? Український президент відповів: "У нас є різні формати спілкування з президентом Путіним – це і Нормандський чотиристоронній формат, і двосторонній формат: коли є така необхідність, ми говоримо напряму. Це допомагає знайти потрібні рішення, важливі не лише для України, але й для всієї Європи... Комунікація з президентом Росії обмежена, але предметна. Як перфекціоніст я хотів би більшої ефективності від нашого діалогу".

Президент України також навів приклади таких переговорів і додав, що торік у грудні він з Путіним зміг домовитися про транзит російського газу через територію України, а 26 липня - про режим "тиші" на Донбасі.

Нагадаємо, 15 вересня під час спільного брифінгу з федеральним президентом Австрії Александром Ван дер Белленом Зеленський заявив, що говорити про стосунки між ним та президентом РФ Володимиром Путіним занадто рано, оскільки країни втратили значення слова "стосунки" після того, як держава-агресор анексувала Крим і окупувала Донбас. 

Зеленський відвідав Суми і назвав дату проведення зустрічі "Нормандської четвірки"

Зеленський відвідав Суми і назвав дату проведення зустрічі "Нормандської четвірки"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зустріч "нормандської четвірки"
Дата публікації
Перегляди
1274
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація