"У нас згідно з Конституцією всі рівні": Данілов пояснив впровадження санкцій проти Медведчука та Марченко
Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Ради національної безпеки і оборони України 19 лютого.

Секретар РНБО Олексій Данілов подякував українським розвідникам, які протягом останнього часу здобували інформацію про діяльність угрупування, яке на сьогодні займається фінансуванням тероризму на території Донецької та Луганської областей.
Про це він заявив в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера" на каналі "Україна" у п'ятницю, 19 лютого.
"Перш за все, мені дивно, коли починають якісь регалії казати. У нас всі згідно з Конституцією всі рівні. Є просто громадянин України Медведчук, громадянка України Марченко і інші громадяни відносно яких сьогодні були запроваджені санкції", - сказав він, пояснивши, чому це було зроблено.
За словами Данілова, інформація про те, що за 14 кілометрів від нашого кордону на території Російської Федерації знаходиться один із нафтопереробних заводів, яким володіють пан Медведчук спільно зі своєю супругою, і пан Козак спільно зі своєю супругою, є відкритою.
"І відповідно постачання паливно-мастильних матеріалів всього заводу відбувається на територію терористам, які вбивають наших хлопців. Тому нічого дивного тут немає. Ніякої таємниці в цього немає", - зазначив він.
Крім того, секретар РНБО підкреслив, що на сьогодні більш ніж достатньо доказів того, що це терористичне угрупування, яке свідомо фінансує, яке свідомо допомагає своїм бойовикам.
"На підставі чого сьогодні було засідання, була доповідь голови Служби безпеки України, були надані відповідні документи, які отримали всі без виключення члени РНБО", - резюмував Данілов.
Нагадаємо, що 19 лютого на засіданні Ради національної безпеки і оборони України було ухвалено рішення про введення санкцій щодо нардепа від "Опозиційною платформи – За життя" Віктора Медведчука та низки інших осіб і компаній.
Під час голосування за санкції проти нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука, його дружини Оксани Марченко та оточення політика проголосували всі члени Ради національної безпеки та оборони.
Відео Новини України: РНБО запровадила санкції проти Медведчука та його дружини Оксани Марченко
Санкції проти Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко запровадила Рада нацбезпеки і оборони. Медведчука й Марченко підозрюють у фінансуванні тероризму. Заарештовані повітряні судна, якими Медведчук літав до Москви, та всі майнові активи подружжя. Зокрема, частка акцій каналу "1+1", яка належить Оксані Марченко. Чим аргументують такі рішення високопосадовці – у прямому включенні.
