У Насірова гіпертонічна хвороба, невідкладної допомоги не потребує – Інститут кардіології

Дата публікації
У Насірова гіпертонічна хвороба, невідкладної допомоги не потребує – Інститут кардіології

УНІАН

З'явився медвисновок щодо Насірова.

У глави ДФС Романа Насірова діагностовано гіпертонічну хворобу ІІ стадії, високого ризику. Станом на 4 березня невідкладної допомоги не потребує.

Про це свідчить уточнений висновок Інституту кардіології імені Стражеска щодо стану здоров'я Насірова, наданий після отримання медичної документації з лікарні Феофанії, який опинився в розпорядженні "Української правди".

У висновку зазначено, що при стабілізації артеріального тиску пацієнт може продовжувати лікування в амбулаторних умовах.

Українська правда

Під час судового засідання щодо обрання Насірову запобіжного заходу, який відбувається сьогодні 5 березня, обвинувальна сторона представила висновок щодо стану здоров'я Насірова, однак, наразі невідомо, чи йдеться про той самий документ.

Сторона захисту в суді подякувала прокурору за документ, однак, висловила незгоду з деякими його пунктами.

Між іншим, у документі, озвученому в суді, йдеться про те, що за стабілізації артеріального тиску Насіров може брати участь у судовому засіданні, але адвокати наголошують на тому, що у висновку не йдеться про те, що стан Насірова дійсно стабілізувався.

На вимогу НАБУ Насірова доправили на обстеження в інший медичній заклад

На вимогу НАБУ Насірова доправили на обстеження в інший медичній заклад

Нагадаємо, напередодні 4 березня перше судове засідання у справі Насірова мало розпочатися о 19:00. Проте воно почалося із2-годинною затримкою через анонімне повідомлення про замінування будівлі суду. Жодної вибухівки не знайшли. Увесь цей час Насіров лежав на ношах у картері швидкої допомоги на подвір'ї суду. Потім його завезли до будівлі. І щойно розпочалося засідання, Насірову знову викликали лікарів швидкої допомоги. Після обстеження лікарі рекомендували перенести судове слухання, що й зробив суд.

Главу Державної фіскальної служби України Романа Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн

Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенко, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань у розстрочку.

Насірова затримали в лікарні "Феофанія" в Києві в так званій "справі Онищенка". НАБУ провело обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі Державної фіскальної служби, в рамках розслідування кримінального провадження, пов'язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам із орбіти колишнього нардепа Олександра Онищенка.

Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

Насірова затримали та відсторонили з посади голови ДФС

Насірова затримали та відсторонили з посади голови ДФС

Наступна публікація