У НАТО переконують, що Україна залишається у пріоритетах Альянсу

Дата публікації
Перегляди
312
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У НАТО переконують, що Україна залишається у пріоритетах Альянсу

Фото: ZIK

Стали відомі результати засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО

Україна залишається в пріоритетах Парламентської асамблеї НАТО і Північноатлантичного альянсу

Як пише УНІАН, про це повідомила  колишній міністр оборони Литви, член Міжпарламентської ради Україна-НАТО Раса Юкнявічене по завершенню засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО. 

"Головне, що це засіданні відбулося, що демонструє, як важлива для ПА НАТО Україна, і що нові події в Європі не змінили український пріоритет. Це головне, що я можу сказати українському народу. Україна залишається у пріоритетах НАТО і не буде на другому плані", - сказала вона.

Співголова ради, депутат Верховної Ради України Іванна Климпуш-Цинцадзе відзначила, що засідання відбулося із "широким залученням парламентаріїв з багатьох країн". "Це є підтвердженням того, що українська тематика не зникає з політичної та практичної роботи штаб-квартири, про що ми також почули від представників Альянсу", - наголосила політик.

"Питання у тому, що у нас відбувається антитерористична операція, і чи можемо ми одночасно, фактично, з війною, проводити реформи в армії. Наші колеги з НАТО, США нам говорять, що війна - кращий час для реформ, тому що у нас є величезна потреба, щоб реформувати армію", - сказав член Міжпарламентської ради Олексій Скрипник.

Нагадаємо, що головнокомандувач силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав закликав західних партнерів не забувати про необхідність виведення російських сил з Донбасу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
312
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація