У НАТО відреагували на можливе закріплення у Конституції України курсу на інтеграцію з Заходом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Порошенко вніс проект відповідних змін до Верховної Ради.

НАТО вважає, що Україна має сама обирати свій зовнішньополітичний курс. Так в Альянсі відреагували на подання президентом України Петром Порошенком проекту змін до Конституції України, якими закріплюється курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

"Ми тверді у нашій підтримці права України вирішувати своє власне майбутнє і зовнішньополітичний курс, вільно, без зовнішнього втручання", - заявив Укрінформу офіційний представник штаб-квартири НАТО.

За його словами, рішення Бухарестського саміту 2008 року про те, що Україна у майбутньому набуде членства у НАТО, залишається незмінним.

Нагадаємо, 3 вересня президент України Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді законопроект змін до Конституції, якими закріплювалися б плани країни щодо вступу до ЄС та НАТО. Йдеться про зміни до статей 85, 102 та 116. Вони передбачають відповідальність Верховної Ради, Кабінету міністрів та президента України за закріплення європейського та євроатлантичного напрямів розвитку України. 

ВідеоПорошенко зареєстрував у Верховній Раді проект змін до Конституції

Рух України до ЄС і НАТО закріпити у Конституції, а дозвіл на розташування російських військових баз з неї викреслити. Президент зареєстрував у Верховній Раді проект змін до основного закону, які анонсував у промові на День Незалежності. 

Порошенко зареєстрував у Верховній Раді проект змін до Конституції

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції