Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У НАТО визначились, хто представлятиме альянс на інавгурації Зеленського

НАТО представлятиме помічник генерального секретаря альянсу.

На церемонії інавгурації обраного президентом України Володимира Зеленського Організацію Північноатлантичного альянсу представлятиме помічник генерального секретаря НАТО, посол Алехандро Алваргонзалес.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили в штаб-квартирі організації.

"На інавгурації президента Зеленського НАТО буде представлений помічником генерального секретаря Відділу з політичних питань і політики безпеки, послом Алехандро Альваргонзалесом. Перебуваючи в Києві, посол Альваргонзалес також братиме участь у прийомі, присвяченому 70-річчю НАТО", - сказав представник альянсу.

Нагадаємо, Верховна Рада України призначила дату інавгурації Володимира Зеленського на 20 травня. За традицією, вона відбувається у сесійній залі парламенту. У команді Зеленського повідомили, що інавгурація відбудеться о 10:00.

Сам обраний президент раніше наполягав на іншій даті – 19 травня. У його команді призначеною датою не задоволені: мовляв, це спричинить низку труднощів для киян та іноземних делегацій, яких би не було у вихідний день.

ВідеоДепутати призначили дату інавгурації без узгодження із Зеленським

Новий президент із понеділка. Депутати призначили складання присяги Володимиром Зеленським на 20 травня. Офіс майбутнього президента довідався про це із новин. У Зеленського припускають, що депутати навмисне призначили іншу дату, аніж просили вони. Але погоджуються на те, що є.

Депутати призначили дату інавгурації без узгодження із Зеленським

Залиште свій коментар

Вибір редакції