У НАТО закликають арештовувати майно найактивніших російських пропагандистів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Членів альянсу закликають серйозно розглянути замороження активів корумпованих представників російських еліт.

Країнам-членам НАТО слід і надалі застососувати санкції щодо найактивніших учасників російської дезінформаційної війни.

Про це йдеться у проекті спеціального звіту Парламентської асамблеї НАТО “Протидія російським гібридним загрозам: оновлення”, пише у понеділок, 19 листопада, Укрінформ.

"Зосереджуючись на внутрішній витривалості, слід продовжувати застосовувати такі обмежувальні заходи, як: видалення фейкових новин, накладення стягнень за використання мови ненависті, а також арешт майна найактивніших вояків російської дезінформації", - зазначається у проекті звіту, голосування за який заплановано на сьогодні.

Автор звіту, депутат верхньої палати парламенту Великої Британії Лорд Джоплінг також закликав держави-члени "серйозно розглянути можливість замороження західних активів корумпованих представників російських еліт".

Крім того, у цьому звіті наголошується, що Парламентська асамблея НАТО виступає за надання Україні чіткої перспективи членства у Альянсі.

"Грузії, Україні та Молдові, а також країнам Західних Балкан слід дати чітку перспективу членства як у НАТО, так і в ЄС. Їх прийняття має грунтуватися виключно на втіленні критеріїв членства", - йдеться у звіті.

У документі також міститься заклик до вирішення проблем "сірих зон" у Східній Європі. "Аби обмежити простір для російської гібридної війни, повинна бути вирішена проблема "сірих зон" у Східній Європі. Залишаючи країни Східної Європи у невизначеності, ми заохочуватимемо подальшу російську агресію та напруженість у відносинах із Заходом", - стверджує британський парламентарій.

Нагадаємо, у жовтні суд в Гельсінкі засудив до 22 місяців в'язниці засновника і головного редактора прокремлівського сайту MV-Lehti Іллю Яніцкіна.

ВідеоГрупа нардепів вимагає розгляду законопроекту про заборону проросійської пропаганди

Плакати "Ні рускому міру в Україні" та "Вимагаємо заборони руского міра в Україні" сьогодні вранці прикрасили сесійну залу парламенту. Їх розвісили народні депутати, які на чолі з Олександром Шевченком вимагали негайно поставити на голосування законопроект про заборону проросійської пропаганди. Спікер Парубій погодився включити документ до порядку денної сесії, якщо на це пристануть депутати. 

Група нардепів вимагає розгляду законопроекту про заборону проросійської пропаганди

Залиште свій коментар

Вибір редакції