У НАТО запевнили, що продовжать співпрацю з Україною в питаннях оборони та економічної реформи

За словами Столтенберга, Альянс підтримує суверенітет та територіальну цілісність України.

Організація північноатлантичного договору (НАТО) продовжить співробітництво з Україною у низці питань.

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг під час відкриття виставки "Україна-НАТО. Формула безпеки" у Києві.

"Упродовж двох десятирічь дружба і співпраця між НАТО та Україною постійно розвивалися. Україна надавала активну підтримку нашій спільній безпеці, беручи участь в усіх місіях та операціях під проводом НАТО. Ви робили це попри численні виклики, які існують у вас вдома", - наголосив він.

За словами Столтенберга, своєю чергою, НАТО активно підтримувало суверенітет, територіальну цілісність, демократичні інституції України та її Збройні сили.

"НАТО і надалі буде тісно співпрацювати з Україною в питаннях оборони, урядування та економічної реформи, які є надзвичайно важливими для української стабільності, процвітання і розвитку", - резюмував генсек Альянсу.

Нагадаємо, що Україна отримає від НАТО обладнання з кіберзахисту на понад 1 мільйони євро. Лідером трастового фонду з кібербезпеки є Румунія, яка вже закупила необхідну техніку. Процес доставки займе декілька місяців.

6 липня президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України". Згідно з ним, одним з пріоритетів національних інтересів визначено інтеграцію у євроатлантичний безпековий простір з метою набуття членства в НАТО.

ВідеоПорошенко підписав закон, пріоритетним напрямом якого є вступ України до НАТО

Залиште свій коментар