Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У НАТО звинуватили Росію у невиконанні Мінських угод через утримання Савченко

Президент ПА НАТО запевнив, що Альянс не змінить позицію щодо російської агресії та анексію Криму.

Президент Парламентської асамблеї НАТО Майкл Тернер звинуватив Росію у невиконанні Мінських угод щодо звільнення української льотчиці Надії Савченко та інших політв'язнів.

Про це він заявив у листі до глави МЗС України Павла Клімкіна, повідомили у прес-службі Парламентської Асамблеї НАТО.

"Я хотів би долучитися до численних засуджень, які були озвучені щодо затримання Надії Савченко", - наголосив він.

Також у листі йдеться про те, що Майкл Тернер повністю поділяє "обурення і стурбованість" Клімкіна щодо затримання Савченко.

"Як ви знаєте, я кілька разів закликав російську владу звільнити всіх українських в'язнів, відповідно до вимог Мінських угод. На жаль, донині Росія не змогла виконати це і майже всі інші умови, викладені в угодах", - зазначив він.

За його словами, підтримка державами Альянсу політики санкцій проти Росії є дуже важливою, а ПА НАТО буде "залишатися твердою в нашому засудженні російської агресії і незаконної окупації частини території суверенної України".

"Ми продовжуємо закликати Росію повною мірою виконувати свої зобов'язання в рамках Мінських угод і відповідно до міжнародного права", - підсумував Тернер у листі.

Нагадаємо, раніше генсек НАТО звинуватив РФ у невдалих спробах розколоти Альянс. За його словами, Альянс привів свою військову політику у відповідність з новими умовами в сфері безпеки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції