У НАЗК ніхто не буде писати заяву про відставку – Рябошапка

Дата публікації
У НАЗК ніхто не буде писати заяву про відставку – Рябошапка

УНІАН

Член антикорупційного відомства вважає, що відставка головиНАЗК може врятувати ситуацію.

Керівник Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак вичерпала свій потенціал на цій посаді, але вона не збирається писати заяву про відставку.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав член антикорупційного відомства Руслан Рябошапка.

"За результатами сьогоднішнього засідання уряду, за моїми спостереженнями, ніхто в НАЗК не буде писати заяви про відставку", - зазначив він.

Рябошапка вважає, що Наталія Корчак не змогла сформувати колектив однодумців усередині відомства, окрім того, у неї відсутні належні комунікації з колегами з інших державних органів, з громадянським суспільством, з іноземними партнерами. Також, на думку члена НАЗК, Корчак втрата контроль над внутрішніми процесами в Агентстві.

"Тому я вважаю, що за відсутності реальних та швидких механізмів "перезавантаження" Національного агентства, єдиним шансом для того, щоб врятувати антикорупційне відомство, є відставка Наталі Корчак з посади голови агентства", - написав Рябошапка.

Нагадаємо, 27 березня Президент України Петро Порошенко підписав зміни закону про електронне декларування.

Згідно з новими правками, представники громадських об'єднань зобов'язані подавати звітність про свої доходи, натомість військовослужбовці від такої необхідності мають звільнятись.

Напередодні дедлайну 1 квітня, коли мають бути зареєстровані всі електронні декларації посадовців, система снову дала збій.  

Під засідання КМУ премєр-міністр Володимир Гройсман закликав главу НАЗК Наталію Корчак та інших членів Агентства звільнитися сьогодні ж, 29 березня. Натомість Наталія Корчак заявила про те, що не збирається йти у відставку.  

Наталія Корчак в проблемах з е-декларуванням звинуватила системних адміністраторів

Наталія Корчак в проблемах з е-декларуванням звинуватила системних адміністраторів

Наступна публікація