У НАЗК пояснили, чому приховали електронні декларації низки військових прокурорів і працівників ГПУ

Дата публікації
Перегляди
1512
У НАЗК пояснили, чому приховали електронні декларації низки військових прокурорів і працівників ГПУ

УНІАН

У відомстві пояснюють "зникнення" декларацій питаннями безпеки.

Декларації деяких посадових осіб військової прокуратури були вилучені з реєстру електронних декларацій на підставі рішення про застосування спеціальних заходів забезпечення безпеки.

Про це інформує Національне агентство з питань запобігання корупції у Facebook.

"Декларації низки посадових осіб військової прокуратури були вилучені з реєстру е-декларацій на підставі відповідного рішення про застосування спеціальних заходів забезпечення безпеки", - йдеться у повідомленні у соціальній мережі.

У НАЗК додали, що декларації низки посадових осіб військової прокуратури були вилучені на підставі відповідного рішення про застосування спеціальних заходів забезпечення безпеки цих працівників та їх близьких родичів відповідно до постанови головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Такі заходи носять тимчасовий характер. При цьому ці декларації зберігаються на ресурсах реєстру і є доступними для перевірки.

"Рішення НАЗК ґрунтується на статті 17 зазначеного закону "Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів", та прийнято з усвідомленням можливих негативних наслідків невиконання постанови. При цьому слід зазначити, що невжиття, несвоєчасне вжиття достатніх заходів для безпеки працівників правоохоронних органів або осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві або розголошення відомостей про заходи безпеки щодо особи, взятої під захист, тягне за собою відповідальність відповідно до законодавства", - резюмували у НАЗК.

Раніше повідомлялося, що з сайту Національного агентства по запобіганню корупції зникли сотні декларацій, які належали співробітникам Генеральної прокуратури і військової прокуратури України.

Корчак вимагає незалежного аудиту НАЗК

Корчак вимагає незалежного аудиту НАЗК

Наступна публікація