У НАЗК запевняють, що раніше заповнені е-декларації з'являться на сервері до кінця дня

Система мала працювати повноцінно з 1 вересня.

Електронні декларації, які чиновники заповнювали в період із 15 по 22 серпня, з'являться на сервері Єдиного державного реєстру декларацій вже до кінця суботи 3 вересня.

У цьому запевнила голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак в ефірі 112 Україна.

"Якщо мова іде про декларації, які раніше подавалися до системи, 15 серпня, то вони протягом дня сьогодні будуть вже видні на публічному сервері, тому що мова іде про перенесення бази даних з однієї програми у іншу. Оскільки програма доопрацьовувалася, відповідно, потрібно здійснити ще певні заходи. Тому з тими деклараціями нічого не сталося. Їх сьогодні або впродовж кількох годин вже буде видно, або впродовж дня, це є технічний аспект", - повідомила Корчак.

Раніше сьогодні з'явилася інформація, що система електронного декларування все ще не працює в штатному режимі.

Нагадаємо 15 серпня запрацювала система електронного декларування статків чиновників у тестовому режимі. Щоправда, за два дні до її запуску Держслужба спецзв'язку та захисту інформації відмовила розробникам в атестаті. У Держслужбі нарікнули на низький рівень захисту програмного забезпечення системи.

Ввечері 31 серпня ввечері Державна служба спецзв'язку нарешті вручила сертифікат, який гарантує безпеку роботи системи. Як заявили в НАЗК, з 1 вересня система електронного декларування працює повноцінно. 

Електронні декларації мають не дозволити посадовцям безкарно брехати про свої статки. Запуск системи електронного декларування може відкрити українцям безвізовий шлях до Європи, адже це була остання умова надання чергової допомоги від  МВФ та безвізового режиму від ЄС. У Європарламенті питання безвізового режиму Україні вирішуватимуть вже 5-го вересня. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: