Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У НФ вимагають закрити справу проти Яценюка щодо $ 3 мільйонів хабара

У фракції заявляють, що справу потрібно відкрити на заявника

У парламентській фракції "Народний фронт" спростували інформацію про те, що поки що чинний прем'єр-міністр Арсеній Яценюк отримав хабар в розмірі $ 3 мільйонів. Про це заявив нардеп від "НФ" Дмитро Сторожук, пише "ЛІГА. net".

Він заявив, що у фракції вимагають від слідчих негайно закрити справу. Зокрема, він пояснив, що заяву про хабар у розмірі 3 млн дол., який нібито було дано Яценюку було подано "посіпакою Льовочкіна, популістом Сергієм Капліним" за призначення директором Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Володимира Іщука. Адже Льовочкін нібито бореться за контроль над концерном.

"… ми вимагаємо провести внутрішню перевірку в Генеральній прокуратурі щодо тих слідчих, які досі не закрили цю кримінальну виробництво", - сказав він.

На думку Сторожука, такі плітки зумовлені невдоволенням Льовочкіна, що концерн обмежує вплив російських ЗМІ в українському просторі.

"Відомо, що Льовочкін бореться за вплив на цей концерн, і з допомогою своїх посіпак в Раді звертається з заявами з наклепницькою інформацією. Хочу звернутися з вимогою до Генеральної прокуратури негайно закрити це кримінальне провадження, тому що воно було відкрито рік тому. За цей час не відбулося жодної процесуальної дії, а це означає, що там немає ознак злочину. В даному випадку, за чинним законодавством, повинно бути відкрито провадження проти заявника за завідомо неправдиві відомості, які порочать честь і гідність особи публічної державної", - заявив Сторожук.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України підтвердила, що розслідує кримінальне провадження за фактом отримання хабаря прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Зокрема, у листі Генпрокуратури кажуть, що зараз проводиться досудове розслідування за фактом отримання Яценюком неправомірної вигоди у розмірі 3 млн дол. за призначення на посаду керівника Концерну "РРТ" Володимира Іщука.

Залиште свій коментар

Вибір редакції