Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новопризначена посол Німеччини назвала кроки, на які чекає від нового українського уряду

Новопризначена посол Німеччини обіцяє свою підтримку Україні.

Новопризначена посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен висловила сподівання, що позачергові парламентські вибори сприятимуть розвитку України на шляху до Європи.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За словами дипломатки, вона має надію, що новий уряд продовжить реформи та допоможе Україні стати більш стабільною. Крім того, на своїй посаді вона обіцяє докладати зусиль, аби сприяти розвитку України.

"Я сподіваюся, що ці вибори ще більше приведуть Україну до демократії, стабільності та дадуть сили продовжувати реформи, щоб українці змогли прокласти свій шлях в Європу", - сказала Анка Фельдгузен.

Відео Відбуваються останні приготування до позачергових парламентських виборів в Україні

Віднині бюлетені починають розвозити по виборчих дільницях - їх майже 30 тисяч. Роботу мають завершити до суботи включно. Щойно документи потраплять на дільниці, то їх візьмуть під цілодобову охорону. Від понеділка на посилений режим несення служби перейшли поліція, прикордонники й інші підрозділи МВС.  

Відбуваються останні приготування до позачергових парламентських виборів в Україні

Нагадаємо, новий очільник МВФ пророкує Україні стрімке економічне зростання. За словами Девіда Ліптона, Україна здатна прискорити економічне зростання до 5-6% на рік, якщо проведе низку реформ і досягне успіхів у боротьбі з корупцією. На його думку, Україна може отримати нову бізнес-модель із кращими інституціями, конкурентний на європейському ринку приватний сектор економіки та гідний рівень життя. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції