У НСК "Олімпійський" прокоментували вартість проведення дебатів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там наголошують, що треба враховувати багато факторів.

Адміністрація НСК "Олімпійський" заявила, що поки що зарано підраховувати вартість проведення дебатів на стадіоні.

Про це йдеться в офіційній заяві комплексу.

Там звернулись з проханням відповідально підходити до оцінок вартості – зокрема до "Суспільного", де раніше заявили, що дебати на стадіоні можуть обійтись у близько 6 млн доларів.

Там пояснили, що без детального технічного завдання, розуміння формату й точної локації дебатів в межах арени, наявності чи відсутності глядачів та багатьох інших технічних і організаційних факторів, неможливо визначити точну вартість послуг.

"Лише після узгодження всіх аспектів в рамках технічного завдання та проекту угоди на проведення дебатів - можна буде сформувати та оприлюднити точну суму", - заявили там.

❗️Офіційна заява НСК «Олімпійський» щодо вартості проведення дебатів. Адміністрація НСК «Олімпійський» звертається до...

Опубліковано Olympic NSC Понеділок, 8 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Ввечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. Нещодавно Зеленський опублікував чергове відеозвернення, у якому запросив Юлію Тимошенко стати арбітром зустрічі кандидатів. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

Залиште свій коментар

Вибір редакції