Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У палаючому Будинку профспілок в Одесі люди миттєво помирали від невідомого газу - Ярема

Імена загиблих людей не називають, тому що наразі проводяться слідчі дії.

В Одесі в палаючому Будинку профспілок люди помирали миттєво через горіння невідомої речовини.

Про це заявив перший віце-прем'єр Віталій Ярема на брифінгу у суботу, 3 травня. Він прибув до Одеси вночі у зв'язку з масовою загибеллю людей унаслідок сутичок проукраїнських активістів і проросійських бойовиків, які сталися 2 травня.

За його словами, зараз в лікарнях Одеси перебувають близько 90 осіб, у тому числі 22 міліціонери, пише Уніан. Він зазначив, що навмисно не називає імена загиблих людей, тому що зараз проводяться слідчі дії, "за результатами яких буде зроблено висновки".

"В результаті застосування вогнепальної зброї одна людина загинула на місці, отримавши поранення в область грудної клітини... Встановлено, що співробітники міліції, які повинні забезпечувати громадський порядок, були задіяні на стадіоні, де проходив футбольний матч, проте пізніше близько 50 міліціонерів за вказівкою заступника начальника управління МВС були направлені на місце, де відбувалися масові заворушення. У результаті ці співробітники не до кінця виконали свої функції і дали можливість абсолютно полярним політичним силам зійтися і завдати тілесних ушкоджень", - сказав Ярема.

Він також повідомив, що після того, як сталася бійка, велика частина проукраїнських активістів (у тому числі футбольних вболівальників), які мали чисельну превагу приблизно в 4 рази, підійшли до Будинку профспілок, де розташоване наметове містечко сепаратистів. Вони підпалили намети, потім під час зіткнення почалося загоряння центральної частини будівлі.

"Багато людей загинуло, стрибаючи з 4-5 поверхів будівлі, решта - від чадного газу або згоріли... Я був на місці події і бачив велику кількість загиблих людей. І було видно, що вони загинули раптово, дуже швидко. Тобто, горіла якась речовина, яка виділяла газ, і цей газ дуже швидко впливав на людей, які втрачали свідомість і помирали на місці. Що це за газ, яка речовина горіла, покаже експертиза, у тому числі, експертиза тіл загиблих", - сказав Ярема.

Він додав, що під час пожежі на даху будівлі виявили 161 особу, яких співробітники правоохоронних органів вивели з території і не допустили, щоб відбулася чергова сутичка.

"Цих людей опитують, допитують, проводяться з ними слідчі дії, встановлюються очевидці пожежі. Дані надходять суперечливі, але, тим не менше, вже можна вважати, що "коктейлі Молотова" кидали, як зверху, так і знизу. Тобто, від яких пляшок і що саме горіло, і чому так швидко сталося займання всередині, покажуть результати пожежно-технічної експертизи", - зазначив перший віце-прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що кількість загиблих у заворушеннях в Одесі зросла до 46 осіб. Про це повідомив прокурор Одеської області Ігор Боршуляк. В рамках кримінальних проваджень було затримано 144 людини.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції