У парламенті зареєстрували законопроект про перейменування Дніпропетровська

Перейменування вимагають норми закону про декомунізацію.

До Верховної Ради надійшов законпроект про перейменування міста Дніпропетровська в Дніпро в рамках декомунізації.

Про це у Facebook написав позафракційний депутат Андрій Денисенко.

"Зареєстрував сьогодні проект постанови Верховної Ради про перейменування Дніпропетровська на Дніпро. Власне, цього вимагають норми закону про декомунізацію, а також відчуття морального обов'язку перед пам'яттю жертв тоталітарного режиму", - написав нардеп у соціальній мережі.

Нагадаємо, що, відповідно до закону про декомунізацію, 21 листопада було останнім терміном, коли місцеві громади та місцеві органи влади мали право перейменувати вулиці та назви своїх населених пунктів. Після цієї дати громадяни втрачали таке право, яке переходило до сільського, селищного чи міського голови. За умови, якщо, перейменування не відбудеться, то це протягом трьох місяців має зробити Верховна Рада.

Так, у питанні щодо перейменування Кіровограду, Комітет Верховної Ради ухвалив рішення про перейменування міста на Інгульськ. 

Втім, слід зауважити, що згідно з результатами опитування, більшість людей (35 тисяч 153 особи) проголосували за назву Єлисаветград, водночас Інгульськ отримав 4302 голоси.

Незадоволені містяни висловили свою незгоду з новою назвою масовими мітингами та протестами

Зареєстрував сьогодні проект постанови Верховної Ради про перейменування Дніпропетровська на Дніпро.Власне, цього вима...

Posted by Андрій Денисенко on Tuesday, February 2, 2016

ВідеоУ парламентському комітеті розглянуть останні 100 пропозицій щодо перейменування міст і сіл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: