У партії Медведчука розповіли, які посади хочуть отримати в комітетах нової Ради

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ОПЗЖ пропонує створити нові комітети.

Політична партія "Опозиційна платформа – За життя" пропонує створити у нові комітети з вирішення проблем Донбасу та з питань сім'ї, та хоче, щоб її представники очолити три: зі свободи слова, регламенту Верховної Ради і контролю над держбюджетом.

Про це повідомили на сайті ОПЗЖ.

В "Опозиційній платформі" розповіли, що такий розподіл "випливає з результатів виборів". Таким чином  "Слузі народу" відходить 14 позицій глав, заступників і секретарів комітетів, а "Опозиційній платформі" – 3 відповідні посади. 

"Ми вважаємо принципово важливим створення двох нових комітетів: Комітету з питань комплексного вирішення проблем Донецької та Луганської областей і Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики та спорту. Головною функцією опозиції завжди був контроль за діяльністю влади та недопущенням порушень демократичних стандартів правової держави. Для цього опозиція має очолити комітети, до відання яких відноситься свобода слова і діяльність ЗМІ, захист прав людини, регламентні процедури парламенту і контроль над витрачанням коштів державного бюджету", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео 29 серпня новообрані депутати розпочнуть свою роботу у Верховній Раді

За цей день для урочистого засідання обранці проголосували на засіданні підготовчої групи. Туди були делеговані представники усіх партій, які пройшли до Ради, а також самовисуванці. Саме засідання розпочалось без преси.    

29 серпня новообрані депутати розпочнуть свою роботу у Верховній Раді

Залиште свій коментар

Вибір редакції