Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У партії "Слуга народу" заявили про кандидатів-клонів і подали заяви правоохоронцям

Нарахували 85 кандидатів, які вводять виборців в оману.

Центральна виборча кампанія зареєструвала 85 кандидатів, які ніби працюють у ТОВ "Слуга народу" або ж у громадській організації з такою ж назвою. Дехто під час подання документів вказував, що є членом партії "Слуга народу", хоча насправді це не так.

Про це повідомили представники партії "Слуга народу" й подали заяви про введення в оману виборців у зв'язку з реєстрацією на мажоритарних виборчих округах кандидатів-клонів до Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Генеральної прокуратури, пише "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні ми подали повідомлення про вчинення кримінального правопорушення, яке передбачене ст.157 Кримінального кодексу України. Тобто введення виборців в оману. Всі ці громадські організації - ми нарахували понад 100 на сьогоднішній день - вони зареєстровані, як правило, за два дні до того моменту, як були подані документи. Тобто вбачається в цьому брудна технологія проти "Слуги народу", - сказав представник партії "Слуга народу" Олександр Качура.

Він пояснив, що суть технології полягає в тому, щоб заплутати виборців, аби вони "не змогли віддати свій голос за ту партію, за яку збиралися".

"Завтра починається всеукраїнський флешмоб всіх мажоритарних кандидатів - сьогодні, сподіваюся, будуть зареєстровані всі мажоритарні кандидати від нашої партії - завтра починається подача заяв про скоєння злочину в усі територіальні управління поліції по всіх округах", - зазначив представник партії.

Нагадаємо, 21 червня в громадській організації "Комітет виборців України" заявили про масові факти реєстрації кандидатів-клонів партії "Слуга народу" в одномандатних виборчих округах.

"Такі особи балотуються як самовисуванці, але при цьому в основних відомостях про себе відзначають, що вони є представниками громадських організацій, благодійних фондів, приватних підприємств під назвою "Слуга народу", - повідомили в КВУ.

Нагадаємо, 20 червня завершився прийом документів від кандидатів та партій. Їхній розгляд триватиме до 25 червня. Станом на 24 червня Центральна виборча комісія загалом зареєструвала 4666 кандидатів у народні депутати (мажоритарники та партійні списки).

Згідно з законодавством, для реєстрації партії зі списком у загальнодержавному окрузі розмір застави становить 1000 розмірів мінімальної заробітної плати (4 млн 173 тис. грн), а для самовисуванця чи партії, яка висуває кандидата в одномандатному окрузі, – 10 розмірів мінімальної заробітної плати (41730 грн).

Позачергові парламентські вибори в України відбудуться 21 липня 2019 року. Відповідний указ президента про розпуск нинішньої Ради та призначення позачергових виборів уже підтвердив Конституційний Суд.

ВідеоДо парламенту проходять п'ять партій, лідирує "Слуга народу" – опитування

Свої результати опитування оприлюднив Центр "Социс" та комітет виборців України За ними до парламенту проходять п'ять партій. Лідирує "Слуга народу", за неї готові проголосувати понад 47%. Далі йде "Опозиційна платформа - за життя" - 12,4%. На третьому місці, згідно цього опитування, "Європейська Солідарність" Петра Порошенка - 8,8%.  

До парламенту проходять п'ять партій, лідирує "Слуга народу" – опитування

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції