Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У партії Тимошенко запевняють, що не зазіхатимуть на прем'єрське крісло

"Батьківщина" також не претендуватиме на керівництво в Раді.  

"Батьківщина" не претендуватиме на жодну посаду в уряді чи в керівництві Верховної Ради. Про це заявив заступник лідера фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв журналістам перед початком наради лідерів фракцій з головою Ради, передає УНІАН.

За його словами, у партії не претендуватимуть незалежно від того, як закінчаться переговори.

"Ми зробимо все можливо, щоб ці переговори закінчилися успіхом. І я думаю, що це можливо тільки за однієї умови - це 5 конкретних пунктів, які ми безпосередньо зараз озвучимо серед тих, хто раніше був в одній коаліції", - сказав Соболєв.

Це, за його словами, негайне ухвалення рішення про заборону продажу земель сільгосппризначення і пряма бюджетна й податкова підтримка аграрного сектору; розірвання "корупційного зв'язку" між олігархами і урядом та чіткий план подолання корупції; створення коаліції і голосування за нового прем'єр-міністра; негайне ухвалення рішення про економічно обґрунтовані тарифи; індексація заробітних плат і пенсій на рівень інфляції, а також зняття будь-яких податків на пенсії.

Крім того, йдеться про необхідність підтримки малого і середнього бізнесу.

"Ніяких інших умов, кадрових, будь-яких інших, фракція "Батьківщина" і партія "Батьківщина" висувати не будуть", - запевнив Соболєв.

Відео Президент Порошенко чекає на кандидатуру прем’єра від ради коаліції вже цього тижня

16 лютого, парламент не зміг відправити у відставку Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком. "За" проголосували 194 народні обранці. Після цього низка депутатів парламенту поскаржилися, що система "Рада" не спрацювала правильно під час голосування.

Напередодні, фракція "Батьківщина" у парламенті оголосила про свій вихід зі складу коаліції. Після завершення вечірньої наради з президентом Петром Порошенком Юлія Тимошенко повідомила, що її фракція ініціюватиме відставку глави уряду до кінця поточного тижня.

Своєю чергою, лідер пропрезидентської фракції Юрій Луценко заявив, що вирішення політичної кризи зараз залежить від позиції прем'єр-міністра. За його словами, уряд нездатен виконати коаліційну угоду, а сама коаліція де-факто розвалена. І тепер прем'єр має вирішувати, яким буде вихід із кризи. При чьому на сайті Верховної Ради з'явилось повідомлення про реєстрацію двох проектів про скасування результатів голосування про недовіру Кабінету міністрів України і призначення повторного голосування.

Фракція "Самопоміч" також ухвалила рішення про вихід зі складу коаліції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції