Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Пентагоні заявили про необґрунтованість претензій РФ до українських навчань

Заяви Росії продовжують відволікати міжнародне співтовариство від реальної проблеми - російської агресії.

Ракетні навчання, які проводяться Україною є прозорими, а російські претензії з цього приводу - необґрунтовані. Про це заявила представник Пентагону Мішель Балданца, - пише "Інтерфакс-Україна".

"Ми бачили повідомлення про ракетні навчаннях України над міжнародними водами. Крім того, ми знаємо про претензії Росії у зв'язку з цими прозорими навчаннями", - заявила Балданца.

Крім того, за словами представника Пентагону, "постійні брехливі і оманливі заяви Росії про Україну продовжують відволікати міжнародне співтовариство від реальної проблеми - російської агресії".

Як вже повідомлялося, 1 грудня стартували ракетні навчання українських військових на Херсонщині. За даними Міноборони, у перший день тренувань з допомогою 16 пусків зенітних керованих ракет військовим вдалося знищити всі умовні цілі. При цьому ні один пуск не був зірваний. Примітно, що масштабні навчання почалися, незважаючи на неодноразові загрози з боку Російської Федерації, представники якої від моменту розповсюдження інформації про початок навчань вже обіцяли і пускати ракети у відповідь, і називали їх черговим піар-ходом і провокацією. Проте, українська сторона чітко запевнила, що навчання не будуть відкладатися, а що стосується погроз, то МЗС України вже направило Росії ноту протесту і пообіцяло звернутися до міжнародного співтовариства з повідомленням про "бажання" Росії застосувати силу проти підрозділів української армії.

Відео Попри російські погрози на Херсонщині розпочалися навчання українських ракетних військ

Залиште свій коментар

Вибір редакції