Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У перший пленарний день цього року нардепи можуть проголосувати за земельну реформу

Текст до другого читання розмістили на сайті парламенту.

На сайті Верховної Ради з'явився текст законопроєкту про земельну реформу, підготовлений до другого читання. Це означає, що в перший пленарний день цього року, 14 січня, народні депутати можуть за нього проголосувати.

"Розблоковано розгляд земельного закону 2178-10 в парламенті. За регламентом, текст до другого читання має бути наданий за 10 днів до дати розгляду. Порівняльна таблиця з’явилася на порталі ВР. Відповідно, першого пленарного дня, 14 січня, парламент уже може проголосувати за земреформу. Всі формальні процедури виконані. Тепер справа лише за політичною волею та бажанням зробити реформу сторіччя", - написав у Facebook радник прем'єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак.

Він зазначив, що "до шести сторінок законопроєкту було подано 4018 правок на 2528 сторінках. Понад 2000 з них стосуються референдуму. Саме слово референдум у таблиці змін зустрічається 4178 разів. Частіше, ніж будь-яке інше слово. По факту, це є законодавчим спамом, бо референдум необхідно виписувати не в земельному кодексі, а в іншому законі. Всі правки об'єднані в дев'ять блоків, у кожному з яких підтримано системну правку. Розгляд у залі пропонується зробити по 119-й статті регламенту ВР".

Блискавка. Розблоковано розгляд земельного закону 2178-10 в парламенті. По регламенту текст до другого читання має...

Опубліковано Oleksiy Mushak Пʼятниця, 3 січня 2020 р.

Нагадаємо, 28 грудня 2019 року парламентський комітет з питань аграрної та земельної політики розглянув усі правки до другого читання законопроєкту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", рекомендував його до ухвалення. У першому читанні за цей документ нардепи проголосували 13 листопада 2019 року.

Відео Турборежим забуксував: Верховну Раду лихоманить через закон про землю

Після блокування Ради та вуличних сутичок, аграрний комітет таки взявся за розгляд численних поправок до закону. Однак градус суперечок там не знижується - мало до бійки не дійшло. Що робила Юлія Тимошенко, поки довкола штовхались чоловіки та що вдалось сьогодні ухвалити депутатам у залі – у сюжеті.  

Турборежим забуксував: Верховну Раду лихоманить через закон про землю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції