У поліції розповіли про зрушення у розслідуванні вбивства Вороненкова
Колишнього депутата Держдуми Росії застрелили у Києві в кінці березня.
© Reuters
У розслідуванні кримінального провадження про вбивство екс-депутата Держдуми РФ Дениска Вороненкова є позитивні зрушення.
Про це на засіданні колегії МВС заявив голова Нацполіції Сергій Князєв, передає УНІАН.
"Є позитивні зрушення у розкритті вбивства колишнього депутата Держдуми Росії", - прокоментував він.
Нагадаємо, 23 березня близько 11:30 на перехресті бульвару Тараса Шевченка та вулиці Пушкінської у Києві сталася стрілянина. Внаслідок неї був убитий колишній депутат Держдуми Денис Вороненков. Також зловмисник поранив охоронця екс-політика, однак той встиг вистрілити у відповідь і поранив вбивцю - 28-річного уродженця Севастополя, який мешкав у Дніпрі, Павла Паршова. Він помер у лікарні від поранень, завданих охоронцем Вороненкова.
Паршов перебував у розшуку від 2011 року за фінансові махінації, скоєні за змовою групою осіб.
Нардеп Антон Геращенко зазначив, що вбивця Вороненкова на початку 2015 року перейшов пішки український кордон з Білоруссю, а звідти попрямував до Росії, де навчався у школі диверсантів. Після підготовки був закинутий до України, де вступив до Нацгвардії.