Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У поліції заявили, що провокаційні борди з Порошенком і написом "Кінець" знімуть

Реклама була розміщена із порушенням законодавства.

Агітаційні борди у стилістиці на передвиборчу кампанію Петра Порошенка і з написом "Кінець" були розміщені з порушенням законодавства, тому їх знімуть.

Про це "Українській правді" повідомив речник Національної поліції України Ярослав Тракало.

За його словами, борди не містять інформації про установу, яка їх друкувала, тираж, інформації про відповідальних за випуск осіб, замовника цих матеріалів.

Тракало зазначив, що розповсюдження зовнішньої реклами без такої інформації тягне за собою накладання штрафу.

"На осіб, які розмістили таку політичну рекламу з порушенням законодавства, будуть складені відповідні адмінматеріали", - додав Нацполіції.

За його словами, самі борди комунальні служби знімуть.

Нагадаємо, у низці українських міст у неділю, 14 квітня, почали з’являтися нові рекламні борди, схожі за стилістикою на передвиборчу кампанію чинного президента Петра Порошенка, з написом "Кінець". Борди з’явилися у другій половині дня на тих площинах, де раніше розміщувалась агітація на користь Петра Порошенка. За словами очевидців, борди вже помітили у Києві, Дніпрі, Черкасах, Харкові, Одесі та Сумах.

Раніше щонайменше у двох містах України - Києві та Харкові - з'явилася агітаційна реклама на бордах, на яких зображені навпроти один одного профілі облич президента Петра Порошенка і президента Росії Володимира Путіна. У передвиборчому штабі Порошенка підтвердили, що борди є офіційним рекламним продуктом, сплаченим із виборчого фонду.

Разом із тим у штабі Порошенка назвали концепцію скандальних білбордів із зображенням Путіна "простою як двері" та заявили, що "хочуть нагадати країні, що в таких умовах потрібний сильний президент". Через кілька днів у соцмережах почала поширюватися інформація про те, що скандальні білборди з Путіним почали змінювати. Згодом це підтвердила і довірена особа Порошенка Семен Кабакаєв.

ВідеоНа Прикарпатті пошкодили кілька агітаційних білбордів одного з кандидатів у президенти

На гарячому чотирьох киян віком від 19 до 26 років. На білборди видиралися за допомогою драбини та фарбою з балончика замальовували слово "порох". Пошкоджена агітація розташована на узбіччі дороги, якою напередодні з Івано-Франківкого аеропорту до Коломиї й Косова на зустріч з виборцями їхав Петро Порошенко.  

На Прикарпатті пошкодили кілька агітаційних білбордів одного з кандидатів у президенти

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції