Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі переконують, що Мазура не депортують до Росії

У парламенті закликали до миру та розсудливості.

Віце-спікерка Сейму Польщі Малгожата Госевська запевнила, що затримання на польському кордоні Ігоря Мазура є технічним виконанням Варшавою міжнародних угод та зобов'язань.

Про це йдеться у її заяві, яка розміщена у Facebook.

Польський політик закликала всіх до миру та розсудливості. "Хоробрий громадянський активіст та ветеран війни на Донбасі, Грузії та Чечні став жертвою дій східних сусідів. Він був внесений російськими службами до реєстру затримань Інтерполу. Це наочний приклад використання Кремлем інститутів міжнародного права для політичної помсти. Нас не може бути спровоковано. Ми не можемо бути акторами російського сценарію", - наголосила Госевська.

Вона зазначила, що дорога Мазуру до РФ закрита. "Польська влада та суди ретельно розслідують цю справу, і я зі свого боку допомагаю і гарантую невинність Ігоря Мазура проти російських звинувачень", - запевнила віце-спікерка польському сейму.

Нагадаємо, на прикордонному пункті Дорогуск за запитом Російської Федерації затримали Ігоря Мазура, співробітника секретаріату уповноваженого ВРУ з прав людини, заступника голови УНА-УНСО та ветерана АТО. 

Причина - участь у складі збройного формування у бойових зіткненнях з федеральними силами на території Чечні. "Внаслідок цього загинули і були важко травмовані декілька російських військовослужбовців. У зв’язку з наведеним фактом, МВС України негайно привернуло увагу Генерального секретаріату Інтерполу про чергову спробу Російської Федерації неправомірно використати канали та інструменти Інтерполу для політично вмотивованих переслідувань громадян України", - зазначив міністр Арсен Аваков. 

Затримання поляками Мазура викликало хвилю негативної реакції у соцмережах. 

Відео Ветерана російсько-української війни Ігоря Мазура на вимогу РФ затримали у Польщі

Ігор Мазур на позивний "Тополя" був заступником 131 окремого розвідбатальйону. Нині він працює в секретаріаті уповноваженого ВР з прав людини. До Польщі їхав на запрошення віце-спікерки польського сейму Беати Мазурек. На пропускному пункті Дорогуск його затримали, бо з’ясувалося, що Інтерпол оголосив його у міжнародний розшук на запит російського слідчого комітету.  

Ветерана російсько-української війни Ігоря Мазура на вимогу РФ затримали у Польщі

Залиште свій коментар

Вибір редакції