У Польщі за запитом РФ затримали відомого ветерана АТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суд над українцем відбудеться 11 листопада.

У Польщі на прикордонному пункті Дорогуск, за запитом Російської Федерації  затримали співробітника Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини, заступника голови УНА-УНСО та ветерана АТО Ігоря Мазура, позивний "Тополя" Про це повідомила уповноважена з прав людини Людмила Денісова.

За її словами, до українця не пускають консула і не надають йому адвоката.

"У понеділок, 11 листопада, в місті Холм буде вирішуватися питання про взяття нашого колеги під варту з метою екстрадиції в Росію", - йдеться у повідомленні Денісової у фейсбуці.

У Польщі, на прикордонному пункті Дорогуск, за запитом РФ затримали співробітника Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав...

Опубліковано Людмилою Денісовою Субота, 9 листопада 2019 р.

Вона закликала МЗС сприяти негайному звільненню Мазура, який є громадським активістом та учасником  російсько-української війни на Донбасі.

Про затримання Мазура написав і волонтер Роман Синіцин. За його словами. "Тополя" воював проти росіян під Сухумі та в Чечні, а згодом вже на Сході України. 

«Тополя» Ігор Мазур воював з рускімі під Сухумі, на боці грузин. Бійці українського батальйону Арго удостоєні вищих...

Опубліковано Романом Сініциним Субота, 9 листопада 2019 р.

Нагадаємо, український омбудсмен Людмила Денісова висловлювала занепокоєння зростанням ксенофобії, дискримінації та ворожнечі на ґрунті ненависті за національною ознакою у Польщі. За її словами, за чотири роки кількість нападів на українців у Польщі збільшилась з 30 до 190. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції