Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі закликають надати українцям право на постійне проживання

Польща повинна до 2050 року прийняти 5 мільйонів іммігрантів.

Асоціація підприємців і роботодавців Польщі пропонує надати право на постійне проживання в країні одному мільйонові іммігрантів, у тому числі українцям.

Про це пише Польське радіо.

Щоб зберегти дотеперішні темпи економічного зростання, Польща повинна до 2050 року прийняти 5 мільйонів іммігрантів. Маються на увазі передусім українці, але також – білоруси і в'єтнамці.

За даними Асоціації підприємців і роботодавців, майже мільйон іммігрантів з України принесе державному бюджетові Польщі в масштабі року прибутки у розмірі від 7 до 9 мільярдів злотих.

Нагадаємо, що раніше прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло заявила, що країна прийняла "близько мільйона трудових мігрантів з України".

Крім того, Шидло заявила, що не має наміру відмовлятися від передвиборних обіцянок утриматися від прийому сирійських мігрантів.

Варто зазначити, що в попередні роки кількість віз всіх типів, поданих українцями в польські консульства, не перевищувало 600 тис в рік. Це змушує засумніватися в реалістичності кількості українських трудових мігрантів у Польщі, озвучених Беатою Шидло.

Нагадаємо, що в Європі нині - напружена ситуація із мігрантами. 

Раніше повідомлялося, що в німецьку поліцію звернулося понад 650 заявників через напади на жінок у Кельні напередодні Нового року. В центрі міста у новорічну ніч невідомі влаштували масові сексуальні домагання і пограбування сотень жінок. Постраждалі розповіли, що нападники забирали у них сумки, мобільні телефони та гаманці. Канцлер Німеччини Ангела Меркель особисто закликала до якнайшвидшого розслідування справи.

Акт масового насильства викликав акції протесту в місті. 9 січня, до собору, поблизу якого відбулися атаки, прийшли члени радикального руху проти мігрантів "Європейські патріоти проти ісламізації заходу" (Pegida). У той же час на цьому ж місці був організований мітинг проти організації Pegida.

Залиште свій коментар

Вибір редакції