У Польщі Жириновському порадили написати листа до психіатра

Колишній посол Польщі в СРСР просить не "кликати вовка з лісу".

У Польщі звернення Жириновського про поділ України сприйняли дуже різко. Політики та експерти, коментуючи можливий розподіл України, не добирали слів, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Так, колишній посол Польщі в СРСР Станіслав Цьосек назвав Жириновського психічно хворою людиною і звернув увагу на те, що цей політик вже не вперше ображає представників інших країн чи національностей.

"Заспокойтеся! Навіщо нам накручувати ситуацію і кликати вовка з лісу?" - поставив риторичне запитання колишній посол Польщі в СРСР Станіслав Цьосек.

А радник президента Польщі Броніслава Комаровського Томаш Наленч сказав, що Жириновський взагалі не за адресою надіслав цей лист. Мовляв, адресувати його треба було не до МЗС, а до психіатричної лікарні.

ВідеоУ Польщі Жириновського назвали психично хворим через його заяву

"Вигадати таке міг тільки хворий розум. Цього листа треба надіслати психіатру", - запропонував радник президента Польщі з гуманітарних питань Томаш Наленч.

Нагадаємо, що 24 березня стало відомо про лист Жириновського, надісланий Польщі, Румунії та Угорщині.

Зокрема, у зверненні лідер ЛДПР пропонує Варшаві  згадати про землі Західної України, які начебто повинні належати Польщі, і, відповідно,  вимагати проведення референдуму про приєднання до складу польської держави п'яти західноукраїнських областей, щоб "відновити історичну справедливість".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: